Ostukorv

Arve esitamise info

Eesti
Lisa/muuda arve saaja andmed

Kohaletoimetamise andmed

Sama mis arve aadress
Lisa/muuda kohaletoimetamise andmeid

Tellimuse nimekiri

Nimi Art. nr. Hind Kogus KM Allahindlus Kokku
 
Toodete hinnad kokku
   

Valitud kohaletoimetusviis

Kohaletoimetamisviisi pole valitud
Vali kohaletoimetamise viisi
 
Kokku:
0,00 €
0,00 €
Märkmed ja eripäringud
Kasutustingimused

Kasutustingimused

Veebipoe https://itpark.ee (edaspidi Veebipood) omanik on E-Mis OÜ (registrikood 12091054), asukohaga: Noorte 5, 74111, Maardu Harjumaa, Eesti.

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad ITPark.ee veebipoest kaupade ostmisel.

ITPark.ee kodulehel müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde.

Teave kauba kohta on esitatud ITPark.ee kodulehel vahetult kauba juures.

Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangaülekandega. Arveldamine toimub kõikide makseviiside puhul eurodes.

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest E-Mis OÜ arvelduskontole.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Kohaletoimetamine

Kaupu saadetakse järgmistesse riikidesse: Eesti.

Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 2-3 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest Itella Smartpost pakiautomaadi, Omniva või DPD pakiautomaadi vahendusel.

Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul, sellest teavitatakse klienti võimalikult kiiresti kuid mitte hiljem kui kolme tööpäeva jooksul.

Taganemisõigus

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul

Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes.

Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus, mille vormi leiab siit ning saata see e-posti aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi).

Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.

Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, ostjalt lepingu alusel saadud tasud. Arvuti tagastamisel kaupmehele peab ostja arvestama käsitlustasu maksmisega, mis sisaldab endast arvutile (uuesti) operatsiooni süsteemi installeerimist koos vajalike uuendustega. Ainult nii on kaupmehel kindlus, et toote järgnevale ostjale ei satu võõraid andmeid. Käsitlustasu suurus on 25 eurot ühe arvuti kohta (hind koos km-ga).

ITPark.ee võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

Kui ostja on sõnaselgelt valinud ITPark.ee pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea ITPark.ee tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.

Pretensiooni esitamise õigus

ITPark.ee vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. Sellest esimese 12 kuu jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on ITPark.ee kohustus.

Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või helistada telefonil +372 5835 9123

ITPark.ee ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.

Kui ITPark.ee-st ostetud kaubal on puudused, mille eest ITPark.ee vastutab, parandab või asendab ITPark.ee puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab ITPark.ee ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

ITPark.ee vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

ITPark.ee kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.

ITPark.ee saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on ITPark.ee osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või helistada telefonil +372 5835 9123

Kui ostja ja ITPark.ee ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja ITPark.ee vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.

E-Mis OÜ

Reg nr: 14409365
KMKR nr: EE102042445
Telefon:+372 5835 9123
E-post: info@itpark.ee

Transport ja maksed

Itella SmartpostDPDomina